Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Somonino - Oferty sprzedaży nieruchomości

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 353 600 zł232 m² 5 834,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

248 170 zł1 079 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Somoninie, na nowym osiedlu Maksymiliana Litewskiego. Atuty nieruchomości: - kształt działki prostokąt - płaski teren - obowiązujący mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie. bliskość natury, śpiew ptaków, zapach skoszonej trawy, ciszę, spokój. Dom w którym każdy kąt został stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł120 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Niezwykle urokliwy dom posadowiony na malowniczym, zadbanym terenie. Porządnie wykonana nieruchomość, duży potencjał inwestycyjny, dwie działki dom do zamieszkania z wyposażeniem! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

648 999 zł101 m² 6 425,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

<!-startfragment-> Komfortowy dom z ogrodem i nowoczesnymi rozwiązaniami - Somonino Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

214 130 zł1 127 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Somonino przy ul. Kasztelańskiej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł95,41 m² 6 802,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 95,41 m2, położony na działce 592 m2 w miejscowości Somonino przy ulicy Osiedlowej, naprzeciwko szkoły. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w Somoninie Na.

Szczegóły ogłoszenia

197 410 zł1 039 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł100 m² 6 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 100 m , usytuowanego na działce o powierzchni 592 m w miejscowości Somonino przy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 379 m² 210,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w malowniczej miejscowości Somonino, powiat kartuski, woj. pomorskie! Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 1379 m2. Nieruchomości znajdują się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł232 m² 8 405,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł8 998 m² 183,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z całorocznym domkiem, stawem i balią - doskonałe miejsce na wypoczynek lokalizacja: działka znajduje się w Somoninie - spokojnej, urokliwej okolicy, gdzie można poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

311 880 zł1 356 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 371/22 położona w miejscowości Somonino. To propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji w otoczeniu natury, z jednoczesnym szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

218 500 zł950 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 371/22 położona w miejscowości Somonino przy ul. Siemiana. To propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Nowoczesny dom w Somoninie - Solidny standard i świetny dojazd Lokalizacja: wygoda na co dzień Nieruchomość znajduje się w Somoninie przy ul. Osiedlowej, w sąsiedztwie nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 014 m² 172,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks działek położonych w Somoninie! Wieś na Kaszubach, w województwie pomorskim. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 600 m² 95,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł45 m² 36 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 998 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

99 000 zł546 m² 181,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Ramleje, w sercu Kaszub. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

115 000 zł883 m² 130,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 883 m z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym miejscu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do miasta - ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

196 425 zł1 455 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka gruntu 0,1455 ha położona na Kaszubach, na końcu wsi Ramleje koło Ostrzyc, gdzie jest las, cisza, spokój i zieleń oraz kilka zabudowań mieszkalnych, odległość od centrum Ostrzyc 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

528 360 zł6 216 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu 0,62 ha położona na Kaszubach, w urokliwie położonej wsi Ramleje koło Ostrzyc, gdzie jest cisza, spokój i zieleń. Na tym terenie można wybudować domek letniskowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

599 000 zł3 366 m² 177,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 3366 m położoną w malowniczej i spokojnej części, w miejscowości Leszno, powiat kartuski, gmina Kartuzy. Ze względu na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

Rynek pierwotny

645 000 zł102,33 m² 6 303,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Kiełpino Kartuskie, przy ścianie lasu Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

1 179 000 zł150 m² 7 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Kiełpinie - na kameralnym, spójnym architektonicznie osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

Rynek pierwotny

1 200 000 zł175,31 m² 6 845,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

<!-startfragment-> Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w kameralnej części Kiełpina, bezpośrednio przy lesie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

2 199 000 zł180 m² 12 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 725 m²

Wyjątkowa posiadłość na Kaszubach, przy granicy Kiełpina, 3725 m działki Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona, tuż przy granicy Kiełpina, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

Rynek pierwotny

739 000 zł136 m² 5 433,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam do zaoferowania przestronną prawą połówkę bliźniaka. Dom o fantastycznym układzie dwupoziomowy oraz dużym ogródkiem. Dom zlokalizowany zaledwie 600 metrów od Jeziora Kiełpińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +3 km

135 000 zł711 m² 189,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka na osiedlu domów jednorodzinnych lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Wyczechowo znajdującej się w odległości ok. 3 km od Somonina gdzie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +4 km

114 240 zł816 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +4 km

209 120 zł1 307 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie. 150 metrów od dużego lasu obfitującego w dary natury. Pięknie położona płaska działka w kształcie kwadratu. Prąd i woda na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +4 km

999 000 zł11 900 m² 83,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna 11 900 m - Hopowo, dk20 | Warunki zabudowy na 8 domów Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 11 900 m , położona w miejscowości Hopowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +4 km

230 000 zł1 400 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie. Pięknie położona na osiedlu domków koło dużego lasu obfitującego w dary natury. Działka płaska w kształcie kwadratu z lekko ściętym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +4 km

185 000 zł928 m² 199,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do infrastruktury. Działka położona na granicy Ostrzyc i wsi Rąty to.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +4 km

326 260 zł2 966 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż pięknie położona przy lesie, działka budowlana o powierzchni ok 2966 m2 w miejscowości Rąty w gminie Somonino w powiecie kartuskim. Obecnie działka wyrównana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +4 km

149 000 zł926 m² 160,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rąty (gm. Somonino) - oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 926m2 z wydanymi warunkami pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Warunki i szczegółowe zasady.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Somonino +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Somonino,pomorskie

1 149 000 zł211 m² 5 445,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 583 m²

Wyjątkowy dom o nowoczesnej bryle z dużą działką wśród zieleni. Dom przeszedł generalny remont w roku 2024 r. Dom o pow. całkowitej 211m2 , który jest ekologiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Somonino,pomorskie

161 600 zł1 010 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! tylko 160 zł za m kw Sprzedam widokową działkę budowlaną 1010 m kw (nr 522/5), położoną przy granicy lasu w bardzo cichym miejscu, przy ulicy Sarni Dwór.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij