Działka budowlana Somonino
Somonino, pomorskie
- 248 170 zł
- 1 079 m²
- 230 zł/m²
Wioletta Jóźwiak
Skontaktuj się
Działka budowlana Somonino
Somonino, pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana Somonino
Zaktualizowane: 22 maja 2026
248 170 zł 1 079 m² 230 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 248 170 zł (230 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 079 m²
- kształt: prostokąt; długość: 35m; szerokość: 31m
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: Sieciowa Agencja Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: DJ282662
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Somonino, kartuski, pomorskie
- Otoczenie: las, jezioro
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, apteka, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Somoninie, na nowym osiedlu Maksymiliana Litewskiego.
Atuty nieruchomości:
- kształt działki prostokąt
- płaski teren
- obowiązujący MPZP
- dojazd drogą gminną
- nowe rozwijające się osiedle
- spokojna i rodzinna okolica
Na tym terenie obowiązuje MPZP: maksymalna powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki, dwie kondygnacje, dachy dwuspadowe lub wielospadowe, (...)